TDŞ Metal Geri Dönüşüm, Kurulduğundan günden bu güne kadar hedefi ve ilk önceliği Çevreye karşı sorumluluğunun bilincinde hareket ederek ülke ekonomisine alımını yapmış olduğu metal hurdaların geri dönüşümüyle katkı sağlamaktır.

Tüm Hurda demir alım fiyatlarımız hurda fiyatları sayfamızdan görebilir, Elinizde bulunan tonajlı hurdalar için size özel fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

En yüksek kurdan demir hurdası almaktayız, Lütfen bizden fiyat almadan hurda demir satmayın!!!

Demir hurdası alımlarında Firmamızın bir diğer önemli hizmeti ise ücretsiz boş konteyner hizmetidir, Firmamıza ait Boş konteyner işletmenize bırakılarak hurda demir ve diğer hurdalar bu alanda toplanılarak hem alandan hemde çevre temizliği açısından katkı sağlamaktayız.
Alımını yaptığımız tüm metal hurdalar gibi demir hurdası için fiyat teklifimiz güncel kur üzerinden LME Metal borsası baz alınarak yapılmaktadır.Karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde hurda alımı için hangi gün müsaitseniz o gün randevu alınarak işletmenizden geri dönüşüm lisansımızla gelerek profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla alımı gerçekleştirmekteyiz.